| Marion_Fanbartoli_1984 a întrebat:

happy As avea o intrebare, cum pot face ca singurele persoane care sa imi poata trimite mesaj pe Facebook sa fie prietenii? Adica sa nu imi poata trimite mesaj o persoana pe care nu o am la prieteni. Funda happy

Răspuns Câştigător
| Random123456 a răspuns:

Buna. Aceasta optiune a fost viabila pana acum un an-doi. Din pacate, acum nu mai este, am incercat si eu in fel si chip si m-am dat zile intregi peste cap, dar este imposibil, a fost scoasa de tot optiunea asta de pe Facebook, din pacate. Desi era buna si ar fi fost o optiune buna in continuare. Imi pare rau.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat