| Moraru_Madalina_1992 a întrebat:

Buna as avea si eu o intrebare pentru cunoscatorii de pc rog sa ma ajute o unitate cu; Processor Intel Core i7 2600 8Cpus 3.4 GHz 8M Cache 3.80 GHz

Placa de baza HP Elite 8200

Cooler Processor Intel

8GB Ram DDR3 1333Mhz

Hard 250GB Western Digital Scorpio WD2500BEVS

Placa video Nvidia GeForce Zotac GT640 2GB 64BIT DDR5

Sursa HP 400W

DVD-RW este ok pentru videochat si poti lucre pe minim 4 site-uri fara pb? multumesc astept raspunsuri si ajutor

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

E prea bun!
4 website-uri e puţin pe lângă ce poate duce,.

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Păi deja e de gaming!
Videochat-ul e nimic toată!
Succes

| Moraru_Madalina_1992 explică (pentru mudokins78):

Inseamna ca daca asi incepe sa lucrez pe el pe 4 siteuri nu at trebui sa am probleme nu? multumesc mult

| danutzu96 a răspuns:

Eu am un procesor mai prost si pot deschide si 20 de taburi (situri), asa ca nu e vorba sa nu mearga.