| dudu021 a întrebat:

SISTEME INTEL CORE I5 :
Procesor: Intel Core I5 650 3. 2GHZ, 4MB Cache L3
Placa de baza: 4x Dual Channel DDR3, PCI-EXPRESS, USB2.0, Audio, LAN1000mb
Ram: 4GB DDR3 1333MHZ
Placa video:GTX 660 1, 5 GB DDR5 / 192 BITI- Ruleaza orice joc
HDD: Western Digital 640 GB S-ATA
Unitate Optica: DVD-RW Black Sata
Carcasa: MiddleTower Black+, 2 x USB,
Sursa: Fortron FSP 300W,, multiple nivele de protectie, foarte silentioasa.

.
Merge gta 5?

3 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Merge lejer, n-ai treaba, eu am procesor dual core si imi merge bine GTA V. Iar placa aia video nu ruleaza orice joc iti zic eu happy

| dudu021 explică (pentru Sellak):

E buna placa sau nu

| Sellak a răspuns (pentru dudu021):

Ba, placa e buna, iti merge GTA V. Dar eu ziceam ca nu-ti merge orice joc happy