| Dumitru_Stoica_1995 a întrebat:

Buna as dori sa imi reisntalez windosul am windows 7 si as putea sa ma ajute cineva dandumi sfaturi a da si as putea sami renstalez windosul fara sami mai instalez din nou driverele necesare?

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca pui o astfel de intrebare mai bine roaga pe cineva sa-ti instaleze ca tu esti la zero...

| unprietenaproape a răspuns:

Sa imi sau sa mi
parca dandu mi
nu pot ajuta pentru ca nici eu nu stiu.
am pus foarte multe intrebari in legatura cu asta dar tot nu am inteles nimic
tot ce stiu e ca iti trebuie un cd windowsul ceva de,, iso bootabil,, iar dupa ce selectezi niste partitii trebuie sa instalezi toate driverele din nou
Sau mai poti extinde valabilitatea actualului in termen de 30 de zile. pentru ultima cunosc pe cineva de pe aici care stie

| K0sti a răspuns:

Unde ai vazut tu windows fara drivere? Te doare mana sa le instalezi?