| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa-mi cumpar un telefon cu touch screen, insa nu prea ma pricep. Ce imi recomandati? As vrea ceva sa fie sub 1.000 lei (10milioane vechi) si sa aiba camera de aproximativ 5mp. Ofer fundita

Răspuns Câştigător
| NuImiPunNume a răspuns:

Samsung galaxy mini, Samsung galaxy gio, Samsung galaxy fit(care are camera de 5, sistem andoid si altele este foarte bun si este 700 lei), sau daca vrei ceva mai ieftin, Samsung s5230, Lg cokie fresh,... ok sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Girldxx a răspuns:

LG GT 505, camera 5mp, wi-fi, e in jur de 7 mil acum happy

| ALIN15MW a răspuns:

Stiu eu. Samsung s8000 jet. 9 milioane. il am este bun mp3 camera 5mp wifi bluetoth de toate, Fund?

| BlEetT a răspuns:

Lg gt 405 in jur de 6-7 milioanehappy
camera e de 5 mp si e super.am si eu din alahappybig grin