| Ardezia a întrebat:

As dori sa stiu care sunt cauzele pentru care la un contact de pe WHATSAPP apare ultima data cand a intrat online dar cand eu ii trimit mesaje imi apare doar o bifa. E posibil sa ma fi blocat? Stiam ca la blocat nu mai vezi cand anume a fost online ultima data. Mai exista vreo alta functie prin care imi poate da ignore si sa apara totusi cand a fost ultima data online?

2 răspunsuri:
| Sonia822 a răspuns:

Nu stiu sigur, dar mi s-a intamplat si mie. Arata ca a fost on line mai devreme, iar mesajul a intrat dupa 15 min. Asta pentru ca nu aveam semnal sa se trimita. Pooate e vba de semnal, nu are persoana sau nu ai tu

| Ardezia explică:

Multumesc! Doar ca... imi arata ca persoana a fost online ultima data acu doua zile. Ea care era zilnic pe Whatsapp, acum nu mai intra deloc. Ciudat. Iar la mesajele mele trimise catre ea, apare doar o bifa. Pare sa ma fi blocat, insa stiam ca la blocare e un pic altfel. E posibil sa fi iesit din cont dar totusi sa apara cand a fost ultima data? Ii apare si poza.