| dragosx2002 a întrebat:

am whatsapp si odata cand vorbeam cu cineva, dintro data mia disparut poza de profil a lui si nu mia mai apărut nici cand a intrat ultima oara sau cand era conectat si de atunci numai am putut sa vb cu aceasta persoana, dar puteam sa ii trimit mesaje, va rog explicatimi de ce, ma blocat sau ce sa intamplat, Mulțumesc pentru ajutor + funda.

4 răspunsuri:
| Eastwood a răspuns:

Da te-a blocat, nu poti vedea cand e on, sau ce poza isi pune, doar cand te deblocheaza!

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Te-a blocat

| dragosx2002 explică:

Dar mai poate vedea ce mesaje ii trimit?

| dragosx2002 explică:

Dar poate vedea ce mesaje ii trimit?