| Justmeale2345 a întrebat:

As dori si eu un laptop decent ca pret, sa arate si bine si ma intereseaza foarte mult sa pot sa lucrez in PowerPoint cu el si sa aiba o camera buna. Nu ma pricep la ales laptopuri asa ca daca ma puteti ajuta m-as bucura foarte mult. As dori sa fie putin mai mic, undeva la 13-14 inch. Multumesc in avans!

Răspuns Câştigător
| flixbuster a răspuns:

Recomandare directa: http://www.evomag.ro/......02056.html

Are 13.3 inch. In plus are procesor i3 gen. 7, 4GB RAM, 128 GB SSD si este Full HD (1920x1080). Windows si Office se vor misca excelent pe el. Ramane sa apreciezi tu daca arata bine;)

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Decent la pret ce inseamna pentru tine?
Ca sa lucrezi in power point orice laptop low poate sa faca chestia asta.
Iti recomand sa te uiti pe site-ul de la pcgarage, aici este cel mai mare site de IT din Romania. Te poti duce si pe forumul lor (mygarage) unde sunt tehnicieni specializati si sa deschizi un nou topic in sectiunea de laptopurile si sa te ajute cu o alegere.
Succes!