| emylian92 a întrebat:

Salutare
as dori sa-mi achizionez un telefon sh pana in 400 de lei cu o versiune de android cat mai recenta ( 2, 3 gingerbread )
m-ar interesa sa aiba ecranul de la 3, 2 inch in sus, si sa pot rula fara probleme jocuri gen : angry birds, doodle jump, fruit ninja si alte aplicatii
desigur as vrea sa aiba si wifi si hspda pentru ca folosesc internetul destul de des. Camera nu prea ma intereseaza.
Pana acum m-ar tenta un HTC Magic ( insa din ce am citit pe net, este un telefon incet si are multe alte probleme ) sau un Samsung Galaxy Spica.
Ma puteti ajuta va rog cu niste recomandari?
Multumesc

Răspuns Câştigător
| CosmicKarma a răspuns:

Samsung Galaxy Gio, pe okazii ajunge la vreo 5 milioane maximum si are procesor la 800, ceea ce ajuta la jocuri.

5 răspunsuri:
| RainOfColors a răspuns:

Cu 400 lei nu prea cred ca o sa gasesti, iar Samsung Galaxy Spica, cel despre care ziceai tu costa aproximativ 800 lei, in niciun caz 400... Iar Htc Magic aproximativ 1500...

| emylian92 explică (pentru RainOfColors):

Ambele telefoane le-am gasit pe okazii la 400 ronwinking

| RainOfColors a răspuns (pentru emylian92):

Pai da, dar. nu sunt noi. Nu stiu, eu una nu as cumpara de pe ocazii, adica prefer mai bine ceva nou care stiu ca nu e defect sau ceva...Dar, pana la urma e decizia ta:*

| emylian92 explică (pentru RainOfColors):

Sa stii ca eu am cumparat de pe okazii si nu am avut probleme. trebuie doar sa stii sa te orientezi in functie de utilizator si calificativewinking

| expertwindows a răspuns:

Mi se pare ca folositor este Samsung Galaxy Spica,dar daca vrei si jocuri sa mearga bine, versiune android cat mai recenta, poti un galaxy note sau in genul lui