| HarrysWife a întrebat:

As vrea sa aflu facebook-ul unei persoane, insa nu ii stiu numele, varsta etc. Tot ce am este o poza pe care i-am facut-o eu. Exista vreun program, ceva ca sa pot afla?

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca tu cunosti prietenii acelei persoane cauti persoana din poza in lista prietenilor.

| Me01 a răspuns:

Nu exista. Caută la prietenii lui.

| HarrysWife explică (pentru ElenaSA):

Nu stiu nimic despre acea persoana. Nici macar un prieten.

| ElenaSA a răspuns (pentru HarrysWife):

Pai in ce conditii ai facut poza, unde ai vazut-o. Poate este eleva, studenta. Daca ai vazut intamplator o fata pe strada si i-ai facut poza este greu de gasit.