| boriceanuvlad a întrebat:

Bună!
Aş vrea să comand ceva de pe eMAG.
Dar când adug produsele în coș îmi zice că trebuie să plătesc pentru toate taxa de transport.
Deși toate adunate au comanda de 230 lei.
Trebuie să ai un produs de 200 lei ca să ai transport gratuit sau să aibă mai multe produse adunate 200 lei.

4 răspunsuri:
| Lorena7712 a răspuns:

Sincer si eu am comandat de pe eMAG multe chestii ai nu am patit niciodata asa ceva. Poate nu ai vazut tu bine pretul si nu ai adunat bine, nu stiu ce sa iti zic

| Andreea11989 a răspuns:

Si eu am mai comandat si de fiecare data nu mi s-a perceput taxa de transport daca valoarea cosului era cat indica acolo.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Poate ai luat produse de la parteneri diferiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ce a zis @suntserios, dar parcă poți pune cu transport în showroom, e gratuit, da va trebui să te deplasezi de acasă la un magazin din orașul tău.