| Tentacle111 a întrebat:

Daca dau comanda pentru mai multe produse de pe un site, o sa imi vina separat sau toate piesele deodata? Intreb asta pentru ca doresc sa imi comand niste piese pentru calculator si nu as vrea sa platesc la fiecare produs cate o taxa de transport. Nu prea stiu cum se procedeaza. (ex:emag.ro,altex.ro,pcgarage.ro etc)

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Salut.Faci o singura comanda pentru toate piesele adica incluzi intr-o comanda toate piesele si platesti doar 1 data transportul, normal.
Nu comanzi pe rand ci toate intr-o singura comanda, o singura data.O zi buna.

4 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Daca comanzi un produs azi, unul maine, altul peste doua zile, da normal ca o sa platesti la fiecare taxa de transport,

daca le comanzi toate in acceasi zi, platesti o singura taxa de transport

| FaraNume1245 a răspuns:

Le faci pe toate intr-o comanda, dar e posibil ca ei sa nu aiba unele in stoc, deci trebuie sa astepti dupa ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar daca sunt vandute de acelasi, atunci da.
Daca sunt vandute de la magazine diferite, atunci nu.

| aLoneInDark18 a răspuns:

Vin toate impreuna