| anuryM a întrebat:

as vrea sa imi iau si eu telefonul Allview V1 Viper i,insa multi ma sfatuiesc sa nu imi iau pentru ca nu sunt bune:ca sunt romanesti,nu sunt bune la wifi,,si mai ales ca dupa ceva timp de folosire incep sa se blocheze si ca sunt sensibile la mufa unde se baga incarcatorul,pe de alta parte, am cautat pe internet parerile unor utilizatori si erau multe cuvinte de lauda..si nu veau sa dau foarte mult pe un telefon.Va rog am nevoie de parerile voastre big grin Multumesc

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Prostii.Știu multa lume ce are Allview.Da este un brand românesc, dar telefoanele ce le fac conțin componente japoneze și display-uri făcute de firme de top, versus Pomii lăudați(unde poți merge cu sacu spart), care fiind consacrați pe piață li se rupe de calitatea oferită userilor.
Deci te sfătuiesc să îl cumperi, oricum ca orice telefon e și el un consumabil, adică creat să tragi pe el un an doi și apoi să îl arunci și să ia altul mai performant.Succes

2 răspunsuri:
| Raluca1228 a răspuns:

Eu am acest telefon si sunt foarte multumita.Nu conteaza ca este romanesc.Decat sa dai foarte multi bani pe iphone sau alte firme scumpe mai bine iti cumperi Allview. Crede-ma chiar este foarte bun.

| Ionela_Iony_2000 a răspuns:

Eu il recomand..am tableta de la Allview de un an, si am avut 100 de jocuri pe el, iar acum merge foarte bine.