| Andreeeea1999 a întrebat:

Aș vrea să știu cum se poate recupera istoricul șters de pe google. Mulțumesc!

4 răspunsuri:
| UddryKK a răspuns:

Bună, din păcate, odată ce l-ai șters, nu-l mai poți recupera, cam atât iți pot spune, in rest, o seară bună!

| ACTH a răspuns:

Salutare, odata sters, nu-l mai poti recupera. Daca l-ai sters de curand, ai putea da un System Restore la calculator.

| GdX a răspuns:

Nu se mai poate daca l-ai sters.

| sonya a răspuns:

Buna,

Daca ai activata functia de System Restore il poti recupera.
Uite aici cateva lucruri utile https://www.bullguard.com/......ata-easily

Succes!