| ralucutzica a întrebat:

Am sters din greseala Istoricul la google, si nu stiu cum sa fac sa imi apara din nou istoricul daca stiti dau Funda + Vot.

Răspuns Câştigător
| ITHelper a răspuns:

Din pacate, nu se poate acest lucru :(. Si eu de multe ori am facut aceasta greseala, si ca sa nu o mai patesc am bagat programul asta de supraveghere:
www.queen-soft.blogspot.com/2012/02/spytech-spyagent-keylogger-si.html care monitorizeaza aproape tot;). Bafta! Funda?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Odata ce ai sters istoricul browserului, ca google nu are istoric, nu il mai poti recupera