| Alsopo01 a întrebat:

Buna, as vrea sa știu dacă a folosit cineva platforma wellcode și as vrea sa aflu o părere și care sunt prețurile de acolo.Multumesc!

2 răspunsuri:
| DataScience a răspuns:

Mai bine cauti tutoriale pe Youtube, gasesti pentru orice limbaj si orice nivel.
Ce varsta ai? ce limbaj vrei sa inveti?

| Bizon95 a răspuns:

In general cineva care chiar vrea sa invete programare cauta pe google, sunt atat de multe tutoriale free ca e o prostie sa dai bani pe asa ceva, oricat de ultima bata ai fi in domeniul programarii atunci cand te apuci prima oara (si TOTI sunt ultima bata la inceput)

iar programarea e ca matematica, putina teorie si restul inveti pur si simplu facand un proiect, iar dupa ce inveti cum si unde sa gasesti ajutor, orice incerci sa faci tine numai de faptul ca stii sa cauti corect dupa instructiunile respective