| Alsopo01 a întrebat:

Vreau sa va întreb dacă a folosit cineva platforma WellCode și dacă da, care sunt rezultatele și care sunt prețurile de la care pornește un program?
Mulțumesc!

1 răspuns:
| Celcestietot a răspuns:

Am intrat eu la ei pe platforma, dar mai demult. Parcă erau acolo 3 pachete, și pe parcurs ce treceai de la un pachet la altul, aveai deblocate noi opțiuni. Primul pachet era cont standard, gratis, al doilea (dădeai parcă 100 lei pe lună) și la al treilea parcă (200 lei), dar puteai contacta echipa în caz că întâmpinai probleme in a scrie cod. Nu țin minte bine cum mai stătea treaba pe acolo, ți-am spus din cele amintite. O zi bună happy!