| Madalinanananaaaaa a întrebat:

Astazi am vazut ca intr-o "gluma" publicata pe siteul channel28news.com contine informatii despre mine si as dori sa stiu cum as putea sterge postarea aceea sau cum as putea solicita motorului de cautare Google stergere ei cat mai rapida. Multumesc!

3 răspunsuri:
| mazaroi a răspuns:

Te duci la politie.

| mazaroi a răspuns:

De fapt pe acest site poti face prank-uri prietenilor.Un prieten/prietena ti a facut o farsa. Spune i sa o stearga in schimbul ca tu nu ii vei face glume pe site pe seama lui! P.S esti frumi

| Madalinanananaaaaa explică (pentru mazaroi):

Nu poate nici cel care a facut-o sa o stearga, asta e problema. Si referitor la raspunsul de mai sus, nu vreau sa ii fac probleme cu politia!