| DellyDell a întrebat:

astazi e ziua mea si pe facebook nu le apare prietenilor mei asta. Cum pot sa fac ca sa le apara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La multi ani! Pai ori nu ai pus data ta de nastere cand ai creat profilul ori ai pus-o si ai selectat sa nu o vada nimeni. Intra pe timeline, du-te la "despre" iar in dreapta la "informatii generale" verifica daca e scrisa ziua nasterii tale. Adaug-o daca lipseste si la "editeaza" selecteaza sa fie vazuta de prieteni.

10 răspunsuri:
| xRaduMihai a răspuns:

In primul rand la multi ani, si cand ti-ai facut dontul de facebook poate ai pus o data gresita, dai la setings si schimba acolo. Funda?

| Strempel_Christian_1997 a răspuns:

Verifica ce data ti-ai pus la nastere
( Intra pe profilu tau => Despre (About) => Informatii minime ( Basic Information) si e data nasteri
P.S. : Funda? big grin

| anonimg a răspuns:

Multi ani plini de binecuvantari!

| CretuliciAnne20 a răspuns:

Bună! La mulţi ani în primul rând! Dacă prietenilor tăi nu le apare că astăzi este ziua ta,înseamnă că tu când ti-ai făcut contul pe facebook nu ai scris dată ta de naştere. Poţi intra pe profilul tău şi apasă pe,, Despre". Dacă nici acolo nu scrie data ta de naştere, Poţi să dai pe editează şi după secţiunea,, sex:feminin sau masculin"trebuie să îţi apară,, Zi de naştere"

| kar1GaNNN a răspuns:

Probabil nu ai pus data nasterii tale adevarate ci doar o data la nimereala. Dupa cum au zis ceilalti intri la Setari si dai imformatii despre tine, iar acolo o sa iti arate toate datele despre tine.
In cazul incare vezi data nasterii si nu e pe ziua de azi, o schimbi in ziua de azi adica 30.03. 2014
La multi ani!

| PatriciaTimis a răspuns:

Hei! La Multi Ani! Pai trebuie sa ii ai in prieteni ca sa le apara

| ZâmβέŤ a răspuns:

În primul rând La mulţi ani! :*
Verifica ce data ti-ai pus la nastere
( Intra pe profilu tau => Despre (About) => Informatii minime ( Basic Information) si e data nasteri

| LTAA a răspuns:

Data ta de nastere este publica?

| Miu_Marillena_1962 a răspuns:

De ce nu apare zile de nastere la prietenii din lista mea Facebook?

| OnitOvidiu a răspuns:

A-și dori ca persoanele din lista mea sa vadă când e ziua mea de nastere