| Pawel95 a întrebat:

Unde imi apare pe facebook cand e ziua la un prieten sau cum fac sa imi apara undeva?

Răspuns Câştigător
| Shopiaalin a răspuns:

Intri la acasa sau home depinde in ce limba ti
acolo sus
si apoi te uiti in stanga ai evenimente si intri acolo si dupa tot acolo in stanga ai zile de nastere si dai acolo
daca vrei sa vezi la un oareca prieten intrii pe profilul lui si in centrul paginii adica in dreapta pozei lui ai mai multe informatii si acolo trebuie sa fie trecuta data nasterii dar nu la toti apare deoarece nu toti vor sa o lase sa se vada

sper ca te-am ajutat si vei gasi ce dorestihappy
funda?

4 răspunsuri:
| MissDelevingne a răspuns:

Dai pe acasa sau pe profil sus in dreapta si aoi iti apare sus in stanga evenimente si dai click pe evenimente si acolo va trebui sa scrie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la "acasa" si daca are cineva zi de nastere,apare automat. Nu poti face tu sa apara undeva anume, insa o poti ascunde pe a ta, sa nu fie vizibila pentru altii happy

| YourGirl93 a răspuns:

Iti apare automat in dreapta sus la "upcoming events"

| skrillexworld a răspuns:

Pai daca respectivul are data de nastere afisata pe FB atunci tie trebuie sa-ti apara in home in dreapta la Upcoming Events