| anonim_4396 a întrebat:

Buna, azi mi-am instalat o aplicatie sa sterg cei care nu imi dau follow si dupa am sters-o si am vrut sa dau un follow si instant se da unfollow nu stiu ce sa fac am incercat de toate am instalat aplicatia de doua ori si nu merge nimic ajutati-ma va rog

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Ok! Ai încercat să reinstalezi aplicaţia?

5 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

Care nu iti dau follow la ce?

| Wr3nch a răspuns (pentru mudokins78):

La Facebook evident happy Ca acum e la moda sa iei unfriend daca nu ii dai follow la x.

| mudokins78 a răspuns (pentru Wr3nch):

Da..numai fitosi!
norocu meu e ca eu nu am nevoie sa dau follow sau mai stiu eu ce!
daca vrea cineva sa ne imprietenim pe Facebook, accept prietenia si gata! ce atata tevatura pentru un site de socializare condus de C.I.A?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru mudokins78):

Aveam o problema la Instagram si urmaream prea multe persoane si am decis sa ii sterg pe toti dupa nu mai puteam da follow la nimeni si nu sunt fitoasa ce doamne?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Instagram...