| mlalalisa a întrebat:

????

Când mi-am cumpărat un telefon, părinții mei au adăugat un control parental, astfel încât nu am acces la prea multe. Euu vreau să descarc o aplicație acum și nu pot fiindcă îmi apare pe google play că "ați fost decontectată de la contul google."; și gen când vreau să bag email-ul îmi scrie că nu a fost găsit contul ????????‍♀️ Și nici nu pot adăuga alt email pentru că am nevoie de ajutorul unui părinte și când dau pe "continuare" îmi scrie că "o apărut o eroare". Și nu știu cum să dezactivez controlul parental. (am vorbit deja cu părinții și nici ei nu mai știu ce pot face să dezactivez chestia asta.). Și nici să-mi resetez telefonul nu pot ????

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Mergi la magazinul de unde a fost cumparat si ar ttrebui sa te ajute ei. Cu un parinte si bonul de la telefon.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Tutoriale pe Youtube ai incercat?