| an23dreinr99 a întrebat:

am o tableta Allview alldro speed cu android 4.0.4 iar cand intru in google play sa descarc o aplicatie ori imi apare eroare 403 sau 903 ori ca nu s-a putut recupera datele de pe server. am sters contul de google si l-am adaugat din nou dar problema persista Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ionut009 a răspuns:

Eu nu am o tableta Allview dar trebuie sa revi la setarile din fabrica sunt sigur de asta pentru ca mi s-a intamplat si mie pe o alta tableta