| roybyyy a întrebat:

De curand am resetat telefonul si cand sa intru pe magazin play cu contul de google ce sa vezi... Merge dar imi apare interfata veche(aia cu gri) si cand vreau sa descarc ceva imi da o eroare. Am incercat sa dezactivez sincronizarea si sa o repornesc dar nimic. HELP.

Răspuns Câştigător
| Helper69 a răspuns:

Salut,

Conecteaza-te la o retea wifi si asteapta ca google play sa-si faca update la versiunea actuala (ar trebui sa se faca automat).
La mine mai de mult se facea update dupa 2-5 minute dupa ce dadeam reset.

O zi buna,
-Helper69.