| AcumOriNiciodata112 a întrebat:

Buna, cand pornesc pc-ul... Apare urmatoarea eroare : Bootmgr is missing, press ctrl alt del to restart. Pot sa fac asta la nesfarsit si nu dispare, este problema cu hardul sau procesorul?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Cu hard-ul. Nu gaseste sectorul de boot al sistemului de operare. Trebuie sa reinstalezi Windows. Daca nu merge inseamna ca s-a stricat hard-ul. Sau cablul SATA cumva a iesit din hard sau din scoket-ul de pe placa de baza.