| Ovi_D.j._1988 a întrebat:

Stie cineva cum remediez problema cu "BOOTMGR is missing...Press Ctrl+Alt+Del to restart"?
Mentionez ca nu mi da voie sa intru in bios.

Multumesc!

1 răspuns:
| Sifoniera a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema pe calculatorul de la scoala.....am dat restart si a mers dar dupa iar mi-a aparut aceasta eroare, doamna de informatica pentru a remedia problema a reinstalat windowsul...dar pentru ca pe tine nu te lasa sa intri in bios incearca sa scoti bateria dupa placa de baza de la bios sa astepti un min si sa o bagi la loc, sper ca te.am ajutat!