| Rachelyna a întrebat:

Buna!
Care este cel mai ieftin smartphone pe baza de Android cu camera de 8MP cu Blitz si ecran mai mare de 4"?(As prefara telefoane de la Samsung, LG, HTC...Motorola mai putin >:")
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Chris_Alex_1994 a răspuns:

Alte tel cu camera de 8mp nu cred ca sunthappy

3 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

Eu am Sony Ericsson xperia x10 mini camera 5 mega, blitz android e compact si mic e jumate din iphone e 90 euro. Sau Sony Ericsson xperia x8 e maricel si are camera de 8 cu blitz 120 euro

| Chris_Alex_1994 a răspuns:

Samsung Galaxy S2 are sora mea si pot sa iti spun ca face toti banihappy cel mai reusit telefon de pana acumhappy asta si iphone 4s

| Rachelyna explică (pentru Chris_Alex_1994):

Da, stiu ca SGS2 este un dispozitiv excelent dar intrebarea mea este alta.