| SelenaDesire a întrebat:

Ce filme imi recomandati, dar pe care le-ati vazut? Si sa fie comedie?

15 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Stan si Bran.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Meet the Fockers
2.Norbit
3.Gravidul
4. Dirty love
5.Doamna Doubtfire

| .::CyBeR::. a răspuns:

Asterix la jocurile olimpice, un film de comedie curata, eu l-am vazut, si-l am in pc.

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Filme de comedia nu prea am vazut. NU prea ma omor dupa filme de comedie, mai mult dupa cele de actiune si tragedie. Cel mai mult imi plac urmatoarele filme : If Only ( te avertizez sigur o sa plangi la sfarsitul filmului crying); Twilight(toate partile de pana acum ); Avatar; 2010; Remember Me( e nou si la asta o sa plangi crying) Pai acum mi-a venit in minte un film de comedie dar sunt sigura ca l-ai vazut de nenumarate ori si mai ales de Craciun : Singur acasa happy

| Umbra_9400 a răspuns:

Rat Race / Tooth Fairy (simpatice!)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ice age 1, 2, si 3, Bolt, Monsters Inc., Wall-e. Cele fai frumoase animatiiwinking.

| nick57 a răspuns:

Iti recomand calduros "Scent Of A Woman" cu Al Pacino, "Meet Joe Black" cu Anthony Hopkins, apoi mai vedem... Dupa ce imi spui parerea ta despre aceste doua mari filme! Enjoy!

| Cσσкiє a răspuns:

Mincinosul Mincinoşilor ( Liar Liar ), Alvin şi veveriţele ( Alvin and the chipmunks ), Ziua Cârtiţei ( Groundhog Day ), Doamna Doubtfire, Crăciun cu scântei ( Deck the halls ), Dennis pericol public ( Dennis the menace ) şi Minori fără însoţitori ( ăstuia nu`i ştiu titlul în engleză ). Sănătate şi sărbători cu bine! Andreea, 12 ani :-)

| Cσσкiє a răspuns:

+Tipu` de la cablu, O, Doamne! ( Oh, God! ) şi Dumnezeu pentru o zi. Toate cu Jim Carrey sunt demenţiale! :-)

| Bacemi a răspuns:

Recep Ivedik este o comedie desavarsita.

| Streetboy a răspuns:

Pai cele mai tari filme comedie? iti zic cu adolescenti ca alea is faine:X
-American Pie (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7)
-The Girl Next Door
-Fired Up!
-I Love You, Beth Cooper
-Sexdrive...etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stan si bran partea a 3 e misto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Not another teen movie

| availablehandyman a răspuns:

Cele mai tari filme de comedie sunt : sex drive! american pie 6! virgina la 18 ani! astea sunt tari happy

| portalultautv a răspuns:

Recomand The Hungover Games (2014)
http://www.portalultautv.ro/the-hungover-games-2014/