| anonim_4396 a întrebat:

Ce filme de comedie imi recomandati sa vad?

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Harold&Kumar 1, 2 super tare
Borat
White Chicks
American Virgin
Another Teen Movie
18 year old virigin
Yes man

Sper sa iti placa happy

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Mister Bean, Mister Bean in vacanta, Vrei sa te insori cu mine?, Mama pe fuga, Vacanta all inclusiv...winkingSucces si vizionare placuta

| Just kidding a răspuns:

Rat race love struck Cop out

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.filme-noi.ro.im cele mai noi comediii...suuuper. eu aici ma uit.

| julieta_love a răspuns:

Incearca pe www.onlytheone.ro sau www.filmeregale.com, aici sunt ceva. Uite pe aici sint multe genuri de filme poti gasi multe comedii eu mi-am descarcat si sunt super...pa poo. sper ca am fost de ajutor

| iulian_3211 a răspuns:

Fear And Loathing In Las Vegas( cu Johnny Depp happy )

| antoaneta_7758 a răspuns:

Alvin and the chipmunks