| RimePeHartie a întrebat:

Ce filme comedie imi recomandati?

de mult nu am mai vazut un film cu farmec tongue

Răspuns Câştigător
| Enrique a răspuns:

Fired up, chuck and larry, norbit, meet dave, drillbit taylor, college, i love you man, i love you beth cooper, pigs, dirty deeds, john tucker must die, knocked up, mean girls, rat race, role models, sex drive, superbad, house bunny, wedding crashers si mai stiu multe dar nu mi le mai aduc aminte.laughing

9 răspunsuri:
| Nirvana a răspuns:

Doi cuscri de cosmar. E extraodrinar filmul laughing

| Nirvana a răspuns:

Aa... si Eurotrip.

| AidaAmaranta a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=q3lfSQTDSVM Constantine
E belea rau filmu'! :X

| simooo a răspuns:

Un an bisect sau Intalnite exploziva laughing

Le ador :X:X

| Ellyka a răspuns:

Filme de comedie poti gasi pe cinemagia... iti recomand "Little man" sau "Scuola Di Ladri-scoala de hoti"vizionare placuta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cinderella

| SeargentFrost a răspuns:

Un mascul extraterestru big grin

| ellain a răspuns:

"When in Rome" si "The Back-up plane"...hee hee cred ca sunt cele mai comice filme pe care le-am vazut.bine,sunt si romantice... a little:d