| emipenet a întrebat:

ce parere aveti despre video-ul acesta
https://youtu.be/XIwndBz7w1Y
cine are cea mai lunga parere
va primi funda!

4 răspunsuri:
| S1lv1uRoGam3r a răspuns:

Tare

| SalageanuLucien a răspuns:

Vc

| SalageanuLucien a răspuns:

E foarte fain mai ales pisicuta ps mam abonat

| Gonrax a răspuns:

Nu sunt hater, dar dacă vrei să ai vizionări și ceva abonați, ar trebui să faci ceva calumea.
Adică nici măcar nu vorbești cu vocea, ci doar scrii textul pe ecran folosind un program de editare slab, arată ca un video din 2011 (suntem în 2017).
În al doilea rând, se vede watermark-ul de la Bandicam sus (se vede urât că scrie "bandicam.com").
În al treilea rând, ai multe greșeli de ortografie, se scrie de exemplu "comparație" nu "conparație".