| emipenet a întrebat:

Ce parere aveti de video-ul acesta?
sa mai continui?
https://youtu.be/9YVWk4APTzk
cea mai lunga parere va primi funda!

3 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Nu este bine. Elimină cu totul versurile, lasă doar negativul. Ar fi fost bine dacă scriai și versurile.

| Dumbi a răspuns:

Iti faci reclama pe net… Doamne! Munceste singur, nu iti fa reclama pe site-uri, esti penibil!

| jonelx6 a răspuns (pentru Dumbi):

Daca intrebi daca sunt buni carnatii, inseamna ca faci reclama la carnati? Hai ca tu esti penibil. Omu o cerut pareri, nu subscriberi.

| Dumbi a răspuns (pentru jonelx6):

A cerut views-uri. Oricine isi da seama ca daca e ok ceva, o sa stranga like-uri! Sau daca nu e ok, ii spune cineva in comentarii la video. Nu sa cerseasca views-uri pe site. Eu sunt penibil?laughing
Ma dor urechile de la ce am auzit acolo si regret ca am dat click.

| Gian a răspuns:

Se pare ca ai copiat adresa gresita nu este niciun videoclip este doar o imagine si un sunet de fundal din care nu se aud versurile prea bine. Mai încearcă