| Xenoverse a întrebat:

Ce SSD imi sugerati sa cumpar pentru laptopul meu HP 15-G011SQ?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Arthiom a răspuns:

Daca e pentru laptop atunci ai loc numai de unul singur, iti recomand atunci un ssd cu o capacitate de stocare de vreo 500gb de la orice firma: Samsung, seagate, Kingston, Intel etc.

| Xenoverse explică (pentru Arthiom):

La unul am vazut ca pe laptop avea ssd si hdd.

| Arthiom a răspuns (pentru Xenoverse):

Avea si ssd si hdd sau avea sshd? ca sshd e o singura unitate de stocare hibrida (combinatie de ssd cu hdd).
Uita-te si tu la spatiul laptop-ului tau pentru hard, daca ti se pare ca ai loc de doua atunci ia doua, dar ma indoiesc.