| anonim_4396 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati? Cu touchscreen sau cu tastatura dar sa fie accesibil pana in 5 milioane.Cat mai multe variante.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Cartitza a răspuns:

Pai incearca HTC touch pro 2 e supper si ieftin in jur de 3-4 mil. http://www.google.ro/......tp?/imgres acum depinde pe ce site te uiti pentru pret... fundita? te rog? :|

| Gabiii a răspuns:

Sansung S5560i! E destul de bun (eu il am si sunt multumita) si este cu touchscreen camera 5mp, blit; iar cu tastatura mie imi place Samsung u600(face niste poze superbe! :X) este cu sina camera 3.2 cu blit

| dededydy a răspuns:

Pai eu am un telefon foarte bun, acum depinde de gusturi daca esti baiat s-ar pute sa nu iti placa dar uitate macar :http://allnokia.ru/news/40888/, el e forte buna, chiar mi-a scapat de vreo 3 ori si nu are nimic :d sper sa iti placa. funda?

| georgedb a răspuns:

LG KP-500

Dar nu e cine stie ce minune...

| dianadya a răspuns:

Intr-adevar touchscreenul e mai "la moda: si mai complex dar nu te sfatuiesc fiindca o sa ajungi la reparatii(mai ales daca vrei unul pana in 5 mili)Eu iti recomand cu tastatura.

| colorfulcupcake a răspuns:

Nokia c3. bafta!