| bububuruza a întrebat:

Ce model de telefon imi recomandati cu tastatura querty, dar si cu touchscreen? Merci.

Răspuns Câştigător
| AkiiiXd a răspuns:

Eu am Nokia c6 big grin

5 răspunsuri:
| miuuuuxd a răspuns:

Buna!
Pentru tastatura qwerty iti sugerez telefoanele de la BlackBerry, chiar sunt super si pentru touchscreen S5 sau HTC one M8.
Mult succes!happy

| Hugo1895 a răspuns:

HTC Desire 310, BlackBerry 9720, HTC One mini 2 sau Nokia lumia 625 (succes in cautarea telefonului perfect pentru tine big grin )

| bububuruza explică (pentru Hugo1895):

Merci, dar cred ca nu m-am exprimat clar : vreau un tel care sa le aiba pe amandoua (si touch si querty)happy