| iamvampire123 a întrebat:

Buna,cine stie cum as putea sa aflu loghinul si parola unui prieten de pe ok.ru? Fara ca sa trebuiasca vreo programa ceva,ca tot caut pe net si nu gasesc ceea ce imi trebuie, poate cineva din voi stie...Dau funda la cel care ma ajuta

3 răspunsuri:
| JoKeRuLwTF a răspuns:

Intreaba-l happy. Daca esti un membru din Anonymous iti va fi usor happy.

| iamvampire123 explică (pentru JoKeRuLwTF):

Ii dolgaia istoria.dar daca vreau sa ii aflu parola inseamna ca imi trebuie

| Lety20 a răspuns (pentru iamvampire123):

Ai mai aflat parola?
As dori si eu sa aflu parola poate asa aflu cine imi trimite mesaje cu amenintari.