| Alexaaa. a întrebat:

Conectez web la pc si apare o eroare "Usb not reconigzed" sau nu stiu ceva de genu ce pot sa facpuppy dog eyes?
am dezinstalat web si l-am instalat din n ou si tot degeaba.

4 răspunsuri:

Incearca sa misti putin de la mufa din spate caci poate acolo este problema

| Slavian a răspuns:

Problema asta nu cred ca apare de la driver, incearca sa dai un restart(usb-ul fiind scos in momentul acesta) si cand intri in windows sa-l bagi din nou. Daca iti persista aceasta problema nu ezita sa ma contactezi.

| Flash a răspuns:

Cel mai probabil: un cablu USB are 4 sau 5 fire in interior, unul dintre acele fire este rupt sau... camera este arsa sau... portul USB este ars, incearca altul.
Problema ta nu tine de driver.

| sinblade27 a răspuns:

Problema nu e de la camera ci la driverele de usb. singura problema la camera e sa nu ai driver compatibil. sterge usb-urile din device manager si dai un restart sa le ia din nou sau baga driverul de la placa de baza adica chipsteul