| Alexaaa. a întrebat:

Conectez web la pc si apare o eroare "Usb not reconigzed" sau nu stiu ceva de genu ce pot sa facpuppy dog eyes?
am dezinstalat web si l-am instalat din n ou si tot degeaba.

4 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Problema nu e de la camera ci la driverele de usb. singura problema la camera e sa nu ai driver compatibil. sterge usb-urile din device manager si dai un restart sa le ia din nou sau baga driverul de la placa de baza adica chipsteul

| Slavian a răspuns:

Problema asta nu cred ca apare de la driver, incearca sa dai un restart(usb-ul fiind scos in momentul acesta) si cand intri in windows sa-l bagi din nou. Daca iti persista aceasta problema nu ezita sa ma contactezi.

| Flash a răspuns:

Cel mai probabil: un cablu USB are 4 sau 5 fire in interior, unul dintre acele fire este rupt sau... camera este arsa sau... portul USB este ars, incearca altul.
Problema ta nu tine de driver.

Incearca sa misti putin de la mufa din spate caci poate acolo este problema