| ALuuuuuuuuuu a întrebat:

Salut, am si eu o problema... Mi-am reinstalat windowsu de 3 zile si am instalat " MESSENGER ", si cand vreau sa ma conectez imi apare o eroare si nu stiu care ar fi problema. Cred ca l-am dezinstalat si l-am instalat de 10 ori, am incercat si alte versiuni pentru ca de obicei nu imi merge versiunea 11.
Print : http://s24.postimg.org/821auvpud/problema.png
Sper ca ma puteti ajuta si pe mine.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| MariusCR a răspuns:

Problema este de la windows! Incearca un alt windows si vezi daca merge si eu am avut problema asta la laptop dar dupa ce am reinstalat windowsul a mers big grin Funda?

| ALuuuuuuuuuu explică (pentru MariusCR):

Am reinstalat windows'ul de 3 ori. M-am săturat să îl tot reinstalez.
Dacă ştii tu de unde să descarc o versiune pentru messenger mai veche. Mi-ai face un bine happy