| Daughter a întrebat:

Cu ce banci mai este partenera banca ING? Ma intereseaza sa scot bani de pe card, dar in orasul meu nu exista banca ING. Nu vreau sa imi ia comision (am cardul acela pentru tineri). Stie cineva? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Chiar daca nu au sucursala, poate au vreun bankomat, iar tu avand card poti retrage banii de acolo. In ce localitate esti?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista partner ING, care sa permita sa faci retrageri in numele altei banci fara comision.
Ca atare, orice bancomat de unde retragi banii iti va lua comision, exceptie facand bancile si bancomatele ING-ului!

| Daughter explică (pentru Holiday):

Nu au nici bancomat. Stau in Chitila.

| Holiday a răspuns (pentru Daughter):

Ai un bankomat la Chitila Rezidenz pe Str. Banatului.