| Alinna20 a întrebat:

Cum as putea sa-mi schimb parola de la id? Va rog ajutati-ma! Multumesc :* happy!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Schimbare parola Yahoo Messenger
Deschizi Yahoo Messenger -> Messenger -> My Account Info -> Logare -> Sign-in and security -> Change your password

Succes!

9 răspunsuri:
| frikk a răspuns:

Intra pe E-mail si acolo sus unde iti apare Hi, numele tau dai click pe sageata aia semnu apoi dai click Accont Information next Change Password pui parola care o ai si apoi jos in cele doua chenare pui parola noua de 2 ori si ai rezolvat.byewinking

| djgabisuciu a răspuns (pentru djgabisuciu):

Ai încearcat măcar varianta mea? straight face

| Alinna20 explică (pentru djgabisuciu):

Nu. pentru ca am incercat varianta lui neluL prima oara si a mers! si nu a mai avut rost sa o mai incerc pe a ta.

| djgabisuciu a răspuns (pentru Alinna20):

Eu am vrut doar să-ţi fac viaţa mai simplă.
trebuia să dai doar click pe linkul respectiv (sau să-l copiezi în bara de adresă) şi îţi apărea direct schimbarea parolei.

Alte răspunsuri
| Alinna20 explică (pentru djgabisuciu):

Nici nu merge link-ul...

| djgabisuciu a răspuns (pentru Alinna20):

Poate ca de ce ti-a fost lene sa dai un copy-paste in bara de adresa.
Am intrat acum si merge. Nu avem voie cu link-uri din cate imi amintesc

| Denissa_Deni_1998 a răspuns:

Deschizi Yahoo Messenger Messenger [] My Account Info [] Logare []Sign-in and security = Change your password