| AndutzaAndu a întrebat:

Cum as putea sa-mi schimb parola la messenger?

Răspuns Câştigător
| ViVi a răspuns:

E mai usor asa intri me mess si sus in stanga scrie mesenger dai click apoi my acount info dai click si iti apar optiuni printre care si schimbarea parolei

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi parola la adresa ta de pe yahoo cu care te loghezi pe mess. Iata cum faci: intri pe yahoo, te loghezi. In dreapta ai o options - mail options - account information. Iti va cere sa te loghezi din nou, pui parola veche. Iti intra in Yahoo ID Card de unde poti schimba parola. Daca nu merge.imi scrii pe privat, dar nu vad de ce nu ar merge daca respectii pasii astia.

| AndutzaAndu explică:

Multumesc pentru raspunsuri, a mers \dancing kiss.

| ViVi a răspuns:

Dai click sus pe mesenger si apoi pe my account info si gata ai mai multe optiuni big grin

| ViVi a răspuns:

Imi spui daca ai intelesbig grinbig grin

| LNK a răspuns:

Buna!
Intri pe Yahoo! Mail (mail.yahoo.com). Acolo te loghezi cu ID-ul si parola ta, astfel incat sa intri in cont. Indiferent daca ai Mail nou sau vechi, in colt sus trebuie sa te salute si sa iti zica Hi, (numele tau)! Dai un click acolo, astepti 3 secunde sa se incarce si dai click pe a treia optiune, "Account Info". In noua fereastra care s-a deschis te loghezi din nou ca sa dovedesti ca ID-ul iti apartine. Dupa aceea iti vor aparea informatii despre contul tau, si cauti optiunea "Change your password". Dupa aceea in prima casuta iti pui parola curenta, in a doua parola noua, iar in a treia din nou parola noua pentru verificare. Dupa ce ai facut toate astea si ai scris o parola pe care sa o poti memora usor, dai click pe Save ca sa salvezi parola. Eventual, pe Mail-ul de siguranta vei primi o notificare in care se confirma schimbarile facute.
Sper ca te-am ajutat!

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Intri pe mail, la my account. O sa te puna sa scrii din nou parola actuala. Si dupa aceea, dai pe "change password". happy

| Dianna_8523 a răspuns:

Pai happy intri la mailu tau si acolo vei da la Mail Options si in stanga apare Acount. dai acolo si o sati apara Add or edit an acount happy iar dupa aia intri scrii parola idu curent si te trimite pe o pagina, in rest cred ca te descurcihappy

In speranta ca ti-am fost de ajutor! :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Iti pot spune eu dar imi trebuie id-ul tau de mess, nu de alta dar aici e ceva mai greu de explicat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Iti pot spune eu dar imi trebe id-ul tau de mess, nu de alta dar aici e ceva mai greu de explicat big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cifu pavel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci scrii pe google : cum imi schimb parola la mess?
si dai une scrie asa:www.ymvista.com/cum-pot-schimba-parola-de-la-yahoo-messenger/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba auziti am dat my account info si nu pot sa imi bag parola
alta