| anonim_4396 a întrebat:

Bună, cum pot debloca pe cineva să îmi scrie și să îmi vadă pozele? L-am blocat pe Facebook să nu-mi mai scrie și sa nu-mi vadă pozele doar alea care îmi sunt de coperta și de profil. Restul nu. Nu mai știu cum am făcut. Si vreau sa deblochez. Nu mi-aș face alt Facebook doar pentru aia. Că vreau să pot sa ii scriu și să-mi vadă pozele.

3 răspunsuri:
| ForeverAlone97 a răspuns:

Intrii in setari, apoi te duci la blocare

| GabyT10 a răspuns:

Spui ca doar fotografia de profil si cea de coperta nu le poate vedea, in acest caz banuiesc ca ai setat audienta fotografiilor respective pe prieteni cu exceptia acestuia. Daca l-ai fi blocat, nu ar fi vazut nimic. Daca banuiala mea este corecta, intri la audienta fotografiei si o pui pe public sau prieteni.Mai exista varianta ca tu sa-l fi bagat la lista de restricţionări, daca este asa intri la setari, blocare, administreaza blocarile. Sper sa te ajute comentariul meu.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca si el te-a blocat, oricum nu mai conteza. ca nu-ti mai vede deloc profilul.
Dar ce importanta are ca cineva sa-ti vada pozele?