| DJAGERnout228 a întrebat:

Buna,cum pot edita cu html o posta care e scrisa asa: n******@g****.com
daca codul este:
n*******@g****.com " ==$0

8 răspunsuri:
| DJAGERnout228 explică:

Nu a afisat codul...

| PainTech a răspuns:

Nu prea poti. Am auzit de un program care afisa *** ca parola reala, dar nu stiu daca functioneaza si un browser.

| Sn4k3 a răspuns:

La ce te referi?

| DJAGERnout228 explică (pentru Sn4k3):

Să transform asteriscurile in litere, mulțumesc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistit, daca nu e facuta de un programator de 14 ani treaba aia e procesata server side si nu ai ce sa vezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru DJAGERnout228):

Dai inspect element, stergi astericsurile alea si scrii ceva in locul lor, nu conteaza ce si ar trebui sa apara textul, cel putin la parole la Facebook mergea.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru anonim_4396):

Loool, absolut nicio treaba cu ce vrea omul
In inputurile de tip password nu trebuie sa scrii orice in locul asteriscului, in primul rand pentru ca asteriscul nu apare. Trebuie sa modifici tipul inputului din password in text.

Omul in schimb vrea sa afle niste litere care nu exista nimic pentru ca ele nu sunt intru input de acel tip ci e doar un string normal, procesat pe server si doar afisat pe pagina.