| Miu_Mioara_1990 a întrebat:

Buna, cum pot recupera (Facebook) daca am uitat răspunsul la întrebarea de siguranță de la email?
Știu parola și emailul dar nu reușesc să intru de mai bine de un an!

2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Vezi daca ai optiunea sa se trimita un cod la 4-5 prieteni si sa te autentifici asa

| Ana268086547 a răspuns:

Poti sa faci un test prin Facebook prin care sa iti identifici prietenii din lista in funcție de poza lor de profil. Sau daca ti ai dat numărul de telefon poti primi un cod de Autentificare