| Inna89 a întrebat:

.cum pot vedea filme de pe un LG Android pe LCD..trebuie instalat cv pe telefon?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Le salvezi pe pc si apoi pe un stick. Iar stickul il bagi la tv. Daca tv are aceasta functie.

| JustCosmin a răspuns:

Nu prea se poate asa pe direct. Poti in schimb sa faci altceva, cumperi un Android TV Box si-l conectezi la LCD (sa-l faci smart TV). Daca vrei sa ai imaginea de pe telefon pe LCD, cumperi un TV Box care sa stie DLNA.

| octav005 a răspuns:

Daca le ai salvate in telefon. poti sa le vizionezi doar daca ai un smart tv, dai partajare la film prin ecranul smart-ului.

s-au daca tv are USB. POTI BAGA telefonul cu cablu de date in tv si iti va aparea tot continutul din telefon