| Iuliana_2966 a întrebat:

cum sa aflu ce memorie RAM are calculatorul? Astept raspunsurile voastre...Mersi!

Răspuns Câştigător
| VladDu a răspuns:

Dai click dreapta pe My computer si apoi pe Properties si iti va aparea o casuta cu detalii despre procesor, RAM si versiunea Windows.
Daca vrei sa stii ce memorie ai la placa video scrie in run (gasesti in Start) dxdiag.

Bafta!winking

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Start --> la Computer dă click dreapta şi Properties --> citeşti!

| Elena97M a răspuns:

Da. Exact.

Start ---> (dreapta) My Computer ---> Propetries

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

My computer>click dreapta>proprieties> ultima chestie scrisa jos la computer -- of RAM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poti sa desfaci calculatorul si sa te uiti la ce scrie pe placuta.winking
1Gb DDRam1

| Iuliana_2966 explică:

Mersi mult tuturor.

| sti a răspuns:

Cred ca trebuie să întrebi la magazinul de unde l-ai cumpărat.