| XxbiancaxX a întrebat:

as vrea sa stiu si eu. daca imi bag mess pe telefon, platesc ceva? astept raspunsurile voastre! tongue big grin mersi!

Răspuns Câştigător
| xAlexunder a răspuns:

Pai iti bagi net pe tel si dupa mess deci trebuie sa platesti netul... dar daca esti pe Vodafone ca si eu am avut. prima oara lua activare stiu ca iti da 500 000 kb free sa ii folosesti si dupa trebuie sa il activezi si o sa platesti oo anumita suma cand iti vine factura la telwinking

8 răspunsuri:
| Bybanu a răspuns:

Nu ai cum sa bagi mess, ci sa activezi internetul pe telefon...si da.costasad

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Daca esti pe abonament s-ar putea sa platesti asa ca ai grija cat stai. Daca esti pe cartela, cand ti se termina creditul te scoate de pe net.Bafta! :*

| Sofffie a răspuns:

Da, bineinteles cativa centi pe ora sau minutwinking

Asta in cazul in care nu ai internet gratis, sau nu ai activat internetul pe luna cu 2 euro.

| yanis a răspuns:

Daca ai internet nu platesti messu', platesti doar netu
funda?

| Viper_1588 a răspuns:

Nu patesti nimic, stai linistita.

| heise a răspuns:

Mess? laughing Adica internet, fato (incultii din ziua de azi). Eu stiam ca e de la telefon, dar cred ca cu credit poti sa iei sau ceva in genu' (se vede ca uni nu se pot desparti de internet *smile sad*, unde a ajuns generatia).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai wlan sau wi-fi pe telefon poti intra cu ajutorul unui wireless GRATIS pe net dar cam 10 metri distanta. Sau poti prin reteaua ta sa iti faci abonament ceva si ai net peste tot da nu gratis

| Shery_8790 a răspuns:

Buna!
Pai da.depinde.sunt oferte destul de Ok la diferite retele.Cum ar fi VODAFONE.mrg.poti intra poti intra pe site. urile de VF, ORANGE, COSMOTE...si te poti interesa.happy
Succes!:*