| anonim_4396 a întrebat:

Daca ati putea sa ma ajutati, ce Cyanogenmod e bun pentru Allview A4You si cum il pot instala. Stiu ca pe XDA nu este dar as vrea sa stiu daca pot si cum. Multumesc

3 răspunsuri:
| hypentakill a răspuns:

Deci să înțeleg că tu întrebi pe niște amatori dacă ceva ce nu se poate face de dezvoltatori e posibil?

| Stoian_Gabriel_2000 a răspuns (pentru hypentakill):

Am vazut ca nu sunteti asa amatori ca stiti despre sex si alte chestii. ma gandeam ca stiti si putina tehnologie sau poate gasiti mai repede pe google decat mine. am zis ca pe XDA sunt telefoane asemanatoare cu al meu dar nu stiu care ca sunt zeci acolo. in fine. o sa intreb pe alte forumuri

| hypentakill a răspuns:

Da faq? Încearcă toate versiunile, nu îmi pasă dacă îți faci brick la telefon.