| deya100 a întrebat:

Daca sterg pe cineva din lista de prieteni de pe facebook acea persoana mai poate sa vada pozele?

4 răspunsuri:
| MeConstantine a răspuns:

Buna,
Depinde cum setezi tu postarea atunci cand o faci,. Adica sa fie vizibila doar de prieteni, publica, etc. Pentru asta ai un fel de setare in coltisorul din dreapta la fiecare postare.

| WhiteLife a răspuns:

Buna!

Persoana respectiva iti poate vedea pozele daca le setezi sa fie publice. Daca te referi la postarile tale este la fe. Daca doresti sa nu le vada setezi optiunea "Doar eu".

O zi frumoasa!

| michelia a răspuns:

Daca ai profil public, le poate vedea oricine.
Daca ai profilul setat " doar pentru prieteni" le vad numai ei. In cazul asta, daca stergi persoana din lista, nu-ti mai vede pozele si nici comentariile.

| JoKerRKill a răspuns:

Buna! ca sa nu iti mai vada pozele trebuie sa setezi poza aceea sa fie doar pentru prieteni.